Uniwersytety w San Francisco i okolicach

Tagi , , ,

Planujesz studia w San Francisco w Kalifornii, ale nie wiesz, którą uczelnię wybrać? W naszym artykule znajdziesz zestawienie najpopularniejszych uczelni wyższych, czyli uniwersytety w San Francisco.

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Uniwersytety w San Francisco

San Francisco to jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Miasto to jest uznawane za kulturalne, finansowe i handlowe centrum Kalifornii. Natomiast uniwersytety w San Francisco są jednymi z NAJLEPSZYCH na świecie! San Francisco posiada wielu doświadczonych profesjonalistów z różnych dziedzin, a większość z nich uczy na uniwersytetach w San Francisco. Dlatego też nie ma wątpliwości, że na uniwersytetach w tym mieście można uzyskać najwyższej jakości wykształcenie.

Stanford University

Stanford University to jeden z najbardziej znanych uniwersytetów na świecie. Uniwersytet ten oferuje ponad 50 programów studiów licencjackich i magisterskich związanych z inżynierią, biznesem, prawem, medycyną, naukami humanistycznymi oraz ścisłymi. Co ciekawe, na uniwersytecie tym wykłada kilkudziesięciu laureatów Nagrody Nobla! Szukasz noclegu w okolicy? Sprawdź nasz wpis o najlepszych hotelach w Palo Alto!

University of California

UC Berkeley lub Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley znajduje się w czołówce najlepszych uniwersytetów na świecie. Uniwersytet Kalifornijski to instytucja publiczna, którą założono w 1868 roku. Studenci z większości sal wykładowych mogą podziwiać malowniczy widok na Zatokę San Francisco. Wśród wykładowców znajduje się także kilku laureatów Nagrody Nobla. Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley oferuje ponad 350 kierunków, a każdy z nich jest równie prestiżowy.

San Francisco State University

SF State lub Uniwersytet San Francisco jest jednym z głównych publicznych uniwersytetów w San Francisco, który założono w 1899 roku. Uniwersytet ten zapewnia najwyższej jakości nauczanie studentom studiów licencjackich i magisterskich, w różnych dziedzinach. SF State przygotowuje swoich studentów do życia zgodnie z zasadami etycznymi. Dodatkowo oferuje on ponad 160 kierunków studiów związanych między innymi z biznesem, sztuką oraz dziennikarstwem. Z pewnością jest to jeden z najpopularniejszych uniwersytetów w San Francisco.

Santa Clara University

Santa Clara University lub SCU jest prywatnym jezuickim uniwersytetem, który utworzono w 1851 roku. Co więcej, jest on najstarszą działającą instytucją szkolnictwa wyższego w stanie Kalifornia. W Santa Clara University studiowało wielu absolwentów, którzy wywarli pozytywny wpływ na całym świecie. Uczelnia ta oferuje ponad 50 kierunków nauczania, w dziedzinach takich jak na przykład: sztuka, nauki humanistyczne, biznes, inżynieria i nauki ścisłe. Dzięki bogatej historii i tradycji SCU jest uważany za jeden z najlepszych uniwersytetów w San Francisco i w Kalifornii.

Golden Gate University

Golden Gate University (nazywany także w skrócie GGU) to prywatny uniwersytet, który założono w 1901 r. Uniwersytet ten oferuje szeroki zakres kierunków studiów z zakresu biznesu, podatków, prawa i innych dziedzin nauki. Golden Gate University jest szczególnie znany z programów studiów w dziedzinie biznesu i zarządzania. Wykładowcy są doświadczonymi profesjonalistami, którzy wykorzystują swoje zdobyte doświadczenie do nauki studentów. Golden Gate University daje swoim studentom i absolwentom wiele możliwości odbywania staży, nawiązywania kontaktów i rozwoju zawodowego.

Saint Mary’s College of California

Saint Mary’s College of California został założony w 1863 roku i jest jednym z najstarszych college’ów w Kalifornii. Uniwersytet ten oferuje szeroki zakres studiów z zakresu nauk humanistycznych, sztuki, nauk społecznych oraz nauk przyrodniczych. Saint Mary’s College położony w pięknej oraz bezpiecznej dla studentów okolicy.

California State University

California State University (CSU) to publiczny uniwersytet w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych. Jest to największy uniwersytet w kraju, z 23 kampusami i ponad 480 000 studentami. Uniwersytet ten oferuje studia licencjackie i magisterskie z takich dziedzin jak na przykład: nauki humanistyczne, nauki przyrodnicze, inżynieria, biznes oraz edukacja.

Dominican University of California

Dominican University of California to prywatny uniwersytet, który założono w 1890 roku. Miejsce to oferuje dużą różnorodność programów studiów licencjackich i magisterskich w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych, biznesu, nauk ścisłych, psychologii, edukacji itp.

Poprzedni

Hotele i noclegi w Napa Valley w najlepszych cenach

Chinatown w San Francisco – zwiedzanie, atrakcje

Następny

Dodaj komentarz